Nordisk Film TV er et av de eldste produksjonsselskapene i Norge og står bak produksjoner som "Alle mot 1", "Historisk", "Otto har fått nok", "The Voice", "71 Grader Nord", "Fingrene av Fatet", "Sølvrekka" og mange flere. Vi er alltid opptatt av de gode historiene uavhengig av sjanger, men du kan forvente mye underholdning i form av shiny floor, reality, humor og drama fra Nordisk fremover. 

 

Erlend Hernø Røeggen
Adm. direktør
Erlend.Roeggen@nordiskfilmtv.com

Forrest.png

Marit O. Aspen
Kreativ leder
Marit.Aspen@nordiskfilmtv.com

Birte Nystad Blanck
Organisasjons- og produksjonsssjef
Birte.Nystad.Blanck@nordiskfilmtv.com

Ann-Elen+Fr%C3%B8yen.jpg
Forrest.png

Ann-Elen Frøyen
Økonomisjef
Ann-Elen.froyen@banijaynordic.com

Hilde Borg Nesbakk
Produsent
hilde.borg.nesbakk@nordiskfilmtv.com

Alexander Berg-Hansen
Produsent
Alexander.Berg-Hansen@nordiskfilmtv.com

Forrest.png

Amund Simensen
Produsent
amund.simensen@nordiskfilmtv.com

Anneli+Asak+-+Nettside+utkast+v1.jpg

Anneli Asak
Produksjonsleder
anneli.asak@nordiskfilmtv.com

Lena Lübeck
Produksjonsleder
Lena.Lubeck@nordiskfilmtv.com

Forrest.png

Pål Bøttger Kjærnes
Produsent
Pål.kjarnes@nordiskfilmtv.com

Nina Eine
Produksjonsleder
Nina.Eine@nordiskfilmtv.com

Lena Lübeck  Produksjonsleder

Rikke Støer
Administrasjonssekretær
Rikke.Stoer@nordiskfilmtv.com

Knut Bjotveit
Avdelingsleder Etterarbeid
Knut.Bjotveit@nordiskfilmtv.com

Tore Haukenes
Humoransvarlig / Produsent
Tore.Haukenes@nordiskfilmtv.com

Eirik Hamre
Produksjonsleder
Eirik.Hamre@nordiskfilmtv.com

Kaya+Roppestad+-+Nettside+utkast+v1.jpg

Kaya Roppestad
Produksjonsleder
Kaya.Roppestad@nordiskfilmtv.com